Zadnji geekout leta: Internet pred Internetom in Jason Scott Sadofsky

Zadnji geekout leta
ali
Introvertova najljubša decembrska zabava

Računalniški muzej v Ljubljani vas vljudno vabi  v svoje prostore na Celovški 111 na  vse prej kot še eno glasno novoletno družabno parado, kjer se primerja dosežke leta in nazdravlja s podkrepljeno ekstrovertiranostjo. Vabimo vas na letošnji poslednji pogovorni večer ob “ognju” in enkratno življenjsko priložnost, da osebno spoznate enega največjih provokatorjev Way-Back-Mašine, krotilca BBS-ov in avtoritete za interaktivno fikcijo,  se napolnite z osupljivimi idejami, veličastnimi vpogledi in čisto 100% geekostjo, da boste leto 2023 dočakali v polni pripravljenosti! Na zadnji predpraznični četrtek bo z nami en in edini: Jason Scott Sadofsky!

Predlagana donacija: 20 eur

• Organizator: Računlaniški muzej