Retro premiera Robotovih sanj z DOS igrami v Kinodvoru

Sobota, 20/04/2024

Celovečerni animirani film Pabla Bergerja je bil nominiran za oskarja, je prejemnik evropske filmske nagrade za najboljši celovečerni animirani film, nagrade annie za najboljši neodvisni celovečerec, nagrade za najboljši film na pomembnem mednarodnem festivalu animiranega filma v Annecyu in številnih drugih nagrad.

Pred filmom vas bo na velikem platnu pozdravil robot NAO (Inštitut Jožef Štefan).

Na premieri pa bo gostoval tudi Računalniški muzej z delom svoje obsežne zbirke DOS iger, ki jih boste lahko po ogledu filma igrali na izvornem Pentiumu, tako kot se je to počelo v 90ih letih prejšnjega stoletja.

V Kinodvorovi Kavarni vam bodo postregli tudi z retro ameriškimi prigrizki.

Nakup vstopnic za premiero v Kinodvoru >>

• Zvrst: Družinski program,Posebni dogodki
  • Ura: 20/04/2024 - 16:00 - 19:00
  • Lokacija:Kinodvor, mestni kino.