Yoda sodobnega produktnega razvoja Marty Cagan iz Silicijeve doline v Računalniški muzej

Na včerajšnje nedeljsko popoldne so se naši novi prostori predpremierno napolnili z množico znanja lačnih, ki smo jim postregli z vrhunskim predavanjem o produktnem razvoju v tehnoloških podjetjih ob prav posebni priložnosti.

Pri založbi Pasadena je še sveže iz tiskarne izšel sloevnski prevod zadnje knjige produktnega Yode silicijeve doline – Martyja Cagana. Knjiga “Z navdihom”, katere urednika sta Boštjan Špetič, Zemanta in Tilen Travnik, DLabs je tako luč sveta ugledala v naših bodočih prostorih, kjer jo je Marty navdušenim produktarjem z veseljem tudi podpisal.

Zelo smo veseli, da smo lahko prostor ogreli in preizkusili prav z dogodkom za skupnost in še dvakrat bolj, da so bili naši soorganizatorji iz skupnosti Product Tank Slovenia in CEED. Ob tej priložnosti pa smo seveda v prostor postavili tudi razstavo produktnih presežkov v zgodovini računalništva, ki se je morda kdo še spomni iz Meseca oblikovanja 2013 :).