Retro tržnica na Poletno muzejsko noč

Sobota, 15/06/2024

Lepo vabljeni na 2. Retro Gaming Kupi/Prodaj/Menjaj dogodek v Sloveniji! Dogodek bo potekal po principu Garažne razprodaje/ Bolšjega trga (“Buy/Sell/Trade Event”).

FB Event: https://facebook.com/events/1134711031143534/

Kaj:
Igralci, zbiratelji in radovedneži pozor!

• Imate doma stare/rabljene igre in konzole, ki bi jih radi zamenjali za druge konzole/igre ali pa jih prodali naprej? Bi radi kupili retro konzole, in ne veste kje?
  • Si želite, da bi jih lahko izkusili še drugi in se vam ne ljubi zadev prodajati/kupovati na spletu?
  • Na lokacijo pred Računalniški muzej prinesite sebe, denarnico in (če želite) svoje stare konzole in igre iz vaših kleti, podstreh, dnevnih in delovnih sob!
  • DJ Peter Gantar pa bo poskrbel za pristno retroigričarsko glasbeno spremljavo!

Kdo:

1. Vsi ljubitelji retro in rabljenih videoiger in konzol. Vse platforme dobrodošle, od ZX Spectruma in Atarija, do Nintendo Switch in Playstation 5.
  2. Vsi radovedneži in nostalgiki 🙂

Informacije za razstavljalce:

• Za najem je na voljo še nekaj miz – priporočamo, da si jo čim prej rezervirate prek tega linka! ⚠Vse mize so oddane! ⚠
  • V muzeju sta na voljo WC in garderoba v kleti (omarice, ki se zaklenejo s kovancem za 1€, ki ga potem dobiš nazaj). Izven teh omaric ničesar ne bo možno hraniti v muzeju.
  • Na ploščad bomo potegnili par kolutov elektrike, iz 1. nadstropja pa bomo nanjo usmerili dodatne reflektorje
  • Zelo je pomembno, da ne bomo moteči za okolico (bloke in druge uporabnike objekta Celovška 111), da bo prva izkušnja takšne tržnice pred muzejem pustila dober vtis.
    Dovoljena je izključno uporaba dela ploščadi pred muzejem in sosednjim e-kolesar.si dolžine 35 metrov znotraj parkirnih ovir, označenih z muzejskim logotipom.
  • Dostop z vozili je omejen na bližnja parkirišča, npr. pred Kinom Šiška (Trg prekomorskih brigad) ter Parkirišče Šiška, Janez d.o.o., Celovška 135.
  • Do same lokacije z vozilom žal ne morete priti – vožnja in parkiranje po celotni ploščadi in travi okrog muzeja sta strogo prepovedani!
    (Tudi ne “samo za 5 minut” in četudi vidite koga drugega, da je to storil.)
  • Prav tako je strogo prepovedano parkirati za muzejem na rumeno označenih mestih, ki so last stanovalcev bloka.
  • Če ga imate, si za dostavo predmetov, pakiranih v škatlah, prinesite kak voziček/rudl – 2 imamo na posodo tudi mi, prav tako bodo naši prostovoljci z veseljem priskočili na pomoč pri prenašanju, če bo zalogaj za koga prevelik.

Drobni tisk:

• Računalniški muzej zagotavlja samo prostor za dogodek. Vse transakcije so med prodajalcem in kupcem.
  • Za svoje stvari odgovarjate sami, v primeru izgube ali uničenja lastnine ne odgovarjamo.
  • V primeru slabega vremena dogodek odpade.
  • Zvrst: Posebni dogodki
  • Ura: 15/06/2024 - 18:00 - 23:59